MODRÉ A TYRKYSOVÉ

22.března svátek má Leona
 
 
 

(be) Inkoust v lahvičce Diamine Beau Blue 30 ml

(be) Inkoust v lahvičce Diamine Beau Blue 30 ml
********** Hodnocení
120 Kčs DPH
Kód: 0060S
Vše od Diamine (UK)
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související
Inkoust velmi světle modré barvy v lahvičce 30 ml vhodný do všech plnicích per. Značka Diamine dodává barevnou škálu 100 různých odstínů v plastové lahvičce.
Inkousty Diamine jsou založeny na vodní bázi, jsou naprosto netoxické a svou kvalitou a vlastnostmi se řadí mezi nejlepší na světě. Můžou být také používány do kaligrafických per těmi, kteří upřednostňují vodě neodolné inkousty, aby je mohli ředit nebo navzájem míchat pro vytvoření nespočtu nových odstínů.
Srovnání barev
Teal Steel Blue Turquoise Aqua Blue Havasu Turquoise Washable Blue Royal Blue Florida Blue Mediterranean Blue  
Kensington Blue Presidential Blue Sapphire Blue Imperial Blue China Blue Prussian Blue Indigo Blue Majestic Blue Midnight  
Blue-Black                  
Z leva do prava
1. řada: Teal, Steel Blue, Turquoise, Aqua Blue, Havasu Turquoise, Washable Blue, Royal Blue, Florida Blue, Mediterranean Blue.
2. řada: Kensington Blue, Presidential Blue, Sapphire Blue, Imperial Blue, China Blue, Prussian Blue, Indigo Blue, Majestic Blue, Midnight.
3. řada: Blue-Black.
Dárky pro muže,

Prodej (be) Inkoust v lahvičce Diamine Beau Blue 30 ml - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit (be) Inkoust v lahvičce Diamine Beau Blue 30 ml, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
ISROBOTTrue