MODRÉ A TYRKYSOVÉ

22.března svátek má Leona
 
 
 

(be) Inkoust v lahvičce Diamine Majestic Blue/Black 30 ml

(be) Inkoust v lahvičce Diamine Majestic Blue/Black 30 ml
********** Hodnocení
120 Kčs DPH
Kód: 0104S
Vše od Diamine (UK)
Sklad: obvykle 1-5 dní
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související


Při psaní máte pocit, že píšete černou. Jakmile začne inkoust zasychat, prosvítí se modrá a její odlesk vypadá velice zajímavě. Jedná se barvu tmavší než Diamine Blue-Black.
Inkoust tmavé modročerné barvy v lahvičce 30 ml vhodný do všech plnicích per. Inkoust vypadá při psaní jako černý a po zaschnutí dává nádherně modrý odlesk. Značka Diamine dodává barevnou škálu 70ti různých odstínů v plastové lahvičce.
Inkousty Diamine jsou založeny na vodní bázi, jsou naprosto netoxické a svou kvalitou a vlastnostmi se řadí mezi nejlepší na světě. Můžou být také používány do kaligrafických per těmi, kteří upřednostňují vodě neodolné inkousty, aby je mohli ředit nebo navzájem míchat pro vytvoření nespočtu nových odstínů.
Srovnání barev
Teal Steel Blue Turquoise Aqua Blue Havasu Turquoise Washable Blue Royal Blue Florida Blue Mediterranean Blue  
Kensington Blue Presidential Blue Sapphire Blue Imperial Blue China Blue Prussian Blue Indigo Blue Majestic Blue Midnight  
Blue-Black                  
Z leva do prava
1. řada: Teal, Steel Blue, Turquoise, Aqua Blue, Havasu Turquoise, Washable Blue, Royal Blue, Florida Blue, Mediterranean Blue.
2. řada: Kensington Blue, Presidential Blue, Sapphire Blue, Imperial Blue, China Blue, Prussian Blue, Indigo Blue, Majestic Blue, Midnight.
3. řada: Blue-Black.
Dárky pro muže,

Prodej (be) Inkoust v lahvičce Diamine Majestic Blue/Black 30 ml - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit (be) Inkoust v lahvičce Diamine Majestic Blue/Black 30 ml, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
ISROBOTTrue