SPOLEČENSKÉ HRY

19.října svátek má Michaela
 
 
 

Dřevěné kuželky Molkky MINI

Dřevěné kuželky Molkky MINI
********** Hodnocení
459 Kčs DPH
Sleva 11%   510 Kč
Kód: ZB7
Vše od Albi
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Parametry
Související

Mölkky
Skvělá venkovní hra z Finska

Mölkky je hra vhodná pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Mölkky je vynikající způsob, jak poznat nové lidi nebo jak posilovat vztahy s rodinou, přáteli nebo spolupracovníky. Není potřeba žádné fyzické síly: úspěch je založen na kombinaci náhody a přesnosti házení. Vše, co potřebujete, je venkovní prostor - zahrada, park nebo trávník na návsi - pár přátel a sada kolíků Mölkky. Tato sada Mini Mölkky se dá hrát velmi dobře i doma na chodbě nebo v pokoji.

Historie Mölkky
Mölkky je původní finská kolíková hra, která pochází z jižní části Finska. Nápadně připomíná známou ruskou hru gorodki. Při hře Mölkky však není vyžadovaná vysoká fyzická zdatnost, jako je tomu u její starší alternativy gorodki.

Hra Mölkky je šetrná k životnímu prostředí
Mölkky se vyrábí ručně ve Finsku z borovic, které pochází z lesů s certifikátem PEFC (trvale udržitelným způsobem obhospodařovatelé lesy). Mölkky je tedy ekologickým způsobem, jak si užít velkou zábavu pod širým nebem.

Mölkky a svět
Mölkky dobývá celý svět! Kromě toho, že je nejrychleji prodávanou venkovní hrou v severských zemích, má Mölkky nadšené hráče po celém světě. Od roku 2004 se ve finském Lahti konají turnaje mistrovství světa.

Rozměr celého balení: 13 cm (šířka) x 18 cm (výška) x 7,5 cm (hloubka)
Rozměr jednoho kolíku: výška 7 cm, průměr 2,8 cm.

Rájlega.cz - Lego, Hračky-hry.cz, Dárky pro muže,

Prodej Dřevěné kuželky Molkky MINI - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Dřevěné kuželky Molkky MINI, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Hračky.
ISROBOTTrue