kouzelná školka 


18.října svátek má Lukáš
 
 
 

Kouzelná školka


Hledat v kategorii kouzelná školka podle:   PARAMETRŮ  | VÝROBCE

Žížala Jůlie prstový maňásek

Žížala Jůlie prstový maňásek
 
Noe 
Sklad  Pamatováček
Maňásek je vyroben z postřiženého froté, vycpávkou je pružné polyesterové vlákno. Lze ho prát při teplotě do 30°C. Je vhodný i pro alergiky! rozměry: 16 cm
-11%Akce, sleva 69 Kč

Michalova mašinka 25cm - Noe

Michalova mašinka 25cm - Noe
 
Noe 
Sklad  Pamatováček
Maňásek z hebkého froté na dětskou i dospělou ruku byl vyvinut ve spolupráci s Michalem a Jaroslavou Nesvadbovými. Zmáčkněte mašince nosík a začne houkat, pojede po kolejích nebo kolem drážní signalizace. Látkovým úchytem uvnitř hračky můžete maňáska rozp
-11%Akce, sleva 395 Kč

Kašpárek s rukama

Kašpárek s rukama
 
Noe 
Sklad  Pamatováček
Hračka je vyrobena ze sametově hebkého postřiženého froté, které se též používá na výrobu kojeneckého prádla. Vycpávkou je pružné duté silanizované vlákno. Lze snadno prát při teplotě do 30°C a je vhodná i pro alergiky. Používá se jako polštář.
-11%Akce, sleva 77 Kč
Reklama
Boty Steadys Růže

Kapsář kouzelná školka

Kapsář kouzelná školka
 
Noe 
Sklad  Pamatováček
Kapsář je vhodný doplňek do dětského pokojíku. Kapsář je vyroben z postřiženého froté a navlečen na dřevěné hůlce, kterou lze použít k uchycení kapsáře např. na stěně. Lze prát při teplotě do 30°C.
-11%Akce, sleva 252 Kč

Rájlega.cz - Lego, Hračky-hry.cz, Dárky pro muže,

Prodej Kouzelná školka

Nyní prohlížíte obchod Hračky a jeho kategorii Kouzelná školka, kde nabízíme levný nákup, pravidelné akce, slevy a ve vybraných obchodech prodej na splátky.
ISROBOTTrue