KALIGRAFICKÉ INKOUSTY

17.února svátek má Gizela
 
 
 

Kaligrafický inkoust v lahvičce Diamine Raspberry 30 ml

Kaligrafický inkoust v lahvičce Diamine Raspberry 30 ml
********** Hodnocení
100 Kčs DPH
Kód: 1105C
Vše od Diamine (UK)
Sklad: obvykle 1-5 dní
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související
Kaligrafický inkoust (tuš) na pryskyřičné bázi, malinově červené barvy, v lahvičce 30 ml, vhodný ke kaligrafickému psaní nebo na různé kreslící techniky. Tento nový druh inkoustu má vynikající schopnost udržovat odstín. Intenzita barvy je prvotřídní a inkoust je permanentní i při vícevrstvé technice. Je ideální pro smývací techniku včetně silného smývání barvy, i když při něm poněkud bledne a zesvětlí.
Před použitím je nutné tuš řádně promíchat tak, aby se uvolnil veškerý usazený sediment.
ÚDRŽBA
Kaligrafické inkousty jsou na pryskyřičné bázi, jedná se o tuše. Je tedy třeba se o pero při jejich používání více starat a čistit jej. Pokud budete vědět, že jej nebudete dlouho používat, tak musíte inkoust vypustit zpět do lahvičky a pero vypláchnout. Je to stejné jako u rýsovacích per. Testovali jsme tyrkysový odstín v Art Penu Rotring a po týdnu nepoužívání pero spouštělo naprosto v pořádku, ale delší dobu určitě nedoporučujeme ne-li zakazujeme! Jakmile pryskyřice zaschne, nelze vyčistit již ani ultrazvukem.
Dárky pro muže,

Prodej Kaligrafický inkoust v lahvičce Diamine Raspberry 30 ml - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Kaligrafický inkoust v lahvičce Diamine Raspberry 30 ml, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
ISROBOTTrue