Levný internetové obchody


30.května svátek má Ferdinand, Elmar
 
 
 
Kontakty
PROVOZOVATEL OBCHODNÍHO SYSTÉMU A
ODDĚLENÍ PŘÍMÉHO PRODEJE

Odpovídá za provoz a chod obchodních domů, internetových obchodů našich dodavatelských partnerů. Zajišťujeme technickou podporu v rámci spolupráce s našimi dodavateli v jednotlivých odděleních, zajišťujeme marketingovou, telefonickou a zákaznickou podporu při prodeji námi prodávaných výrobků. Rádi Vám kdykoliv pomůžeme.
PROVOZOVATEL ODDĚLENÍ SMLUVNÍCH PARTNERŮ
Odpovídá za vyřizování objednávek smluvních partnerů, zajišťujeme marketingovou a zákaznickou podporu těchto partnerů a zajišťuje telefonickou podporu těmto partnerům.
KORESPONDENČNÍ ADRESA A VÝDEJNÍ MÍSTO ve vybraných odděleních viz. způsob dopravy v jednotlivých odděleních

Ing. Roman Škorňák
K Nadjezdu 2
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 65475054   DIČ: 7106165550
zapsán v živnostenské rejstříku Magistrátu města Ostravy

Zákaznická linka: 739 769 790
volejte Po - Pá od 8:00 do 16:00 hod.


Kontaktní formulář
KORESPONDENČNÍ ADRESA - není kamennou prodejnou

Roman Škorňák
K Nadjezdu 2
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 654 75 054
zapsána v živnostenské rejstříku Magistrátu města Ostravy
DODÁVKY ZBOŽÍ
objednané zboží z tohoto obchodu je vám doručeno přímo ze skladů smluvních partnerů dále jen dodavatelů provozovatele smluvních partnerů Romana Škorňáka a v případě našich skladů přímo námi. Smluvní dodavatelé vám tako jako my sami zajištují přímé a rychlé dodání objednaného zboží napřímo ze svých skladů. Rovněž pak také řeší případné vyřizování reklamací, konzultace a poradenství k objednaným produktům. Dodavatelé rovněž zodpovídají za uváděné informace o zboží na tomto serveru. Touto přímou spolupráci s našimi dodavateli zajišťujeme rychlé dodání zboží k vám a zajišťujeme tak profesionální přístup při řešení vašich objednávek popř. možných vzniklých reklamací a pod. Chcete-li se zeptat na Vaší objednávku, využijte k tomu náš kontaktní formulář ZDE nebo volejte na naší zákaznickou linku viz. telefon uvedený výše.