Levný internetové obchody


18.července svátek má Drahomíra, Drahomír
 
 
 

Spolupráce s námi

Jste velkoobchod, přímý dovozce, distributor nebo výrobce zajímavého zboží? Máte zájem, abychom prodávali vaše zboží prostřednictvím našeho obchodního centra a našich prodejních partnerů? Chcete rozšířit svůj prodejní kanál? Pokud ANO, pak čtěte dále. Cílem je nabídnout našim novým a stávajícím zákazníkům širší nabídku kvalitních produktů, průběžně tak hledáme další nové seriozní a profesionální partnery pro spolupráci. Naše obchody navštěvují denně tisíce zákazníků. My nabízíme dva možné druhy spolupráce, je na vás který si zvolíte:

A) PŘÍMÝ PRODEJ - v případě objednávky vy expedujete zboží na nás a my zajišťujeme expedici na zákazníka, my řešíme reklamace, dotazy na objednávky atd.

B) PROVIZNÍ PRODEJ - uzavřete s námi smlouvu o provizním prodeji. My prodáváme Vaše zboží, v případě objednávky je objednávka zasílána Vám a vy distribujete zboží na zákazníka pod Vašim popř. našim jménem. Vy nám pak vyplácíte dohodnutou provizi měsíčně ze skutečně provedených a zaplacených objednávek. Reklamace, dotazy na stavy objednávek apod. řešíte vy.

Nabízíme profesionální přístup a kvalitní propagaci Vašich výrobků, příjemné a pohodlné administrační rozhraní pro naše partnery, denní aktualizace výrobků (formou XML či jiné výměny dat) a další možnosti. V případě zájmu o spolupráci, vyplněte níže uvedený formulář. Zaujme-li nás vaše nabídka, budeme vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Formulář pro zaslání nabídky na spolupráci
Název firmy:
Adresa firmy:
Kontaktní osoba:
Tel.:
E-mail:
Web stránky firmy/obchodu:
Jaké druhy výrobků nabízíte:
(např: nabídka telefonů a příslušenství)
Jaké značky výrobků nabízíte:
(např: samsung, panasonic, nokia, apod.)
Orientační počet výrobků, které můžete nabídnout:ks (např: 1500ks)
Výše provize v (%) při provizním prodeji [OD/DO]:% (např: 5-10%)
Výše provize v (%) při přímém odběru [OD/DO]:% (např: 15-30%)
Můžete odpovídat na dotazy našich zákazníků [ANO/NE]? : (např: ano)
Dodací podmínky [doba dodání/cena dopravy]:
(např: expedujeme běžně do druhého dne od objednání apod.)
Další případná specifikace / upřesnění:
(např: většinu výrobků držíme běžně skladem, sklad průběžně doplňujěmě apod.)
Zadejte do políčka číslo - přepište bezpečnostní číslo z obrázku