WOODY

12.prosince svátek má Simona
 
 
 
Reklama - Tipy - Akce
Boty Steel

Reklama

Pánský parfém REFAN.236

Pánský parfém REFAN.236
********** Hodnocení
Doprava zdarma
880 Kčs DPH
Sleva 8%   950 Kč
Kód: 236
Vše od vyrobce
Sklad: Skladem u dodavatele - obvykle 8-12dnů
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
POZNÁMKA K NÁZVU PARFÉMU:
Z legislativních důvodů není možné přirovnávat výrobky REFAN k vůním jiných výrobců světových značek a ani je takto nazývat. Z těchto důvodů je název parfému vždy veden pod výrobním číslem. Vůně parfému se mohou mírně lišit.
 
Popis
Související
Pánský parfém REFAN.236. Orientální vanilková vune Vnáší do života príbeh o hvezdách, andelech, o modrém nebi, pocitech a detských snech, jenž je umocnen mužskou smyslností, která je plná fyzicna a smelosti.

Složení parfému:
Hlava - bergamot, levandule, máta peprná Srdce - kávová zrnka, dehet, paculi Základ - fazole tonka, vanilka, karamel, cokoláda, pižmo.
PROČ JSOU PARFÉMY REFAN LEVNÉ?
1. Při koupi parfému v drahých salonech za cenu 1 500 korun a víc, málokdy přemýšlíme o tom, za co vlastně platíme takovou sumu. Jakým způsobem je vlastně tvořena cena parfému? Z jakých položek cena vznikla?

2. Parfémy jsou nakupovány přímo od výrobce REFAN LTD. Refan používá systém řízení kvality ISO 14001:2005, ISO 9001:2008, Certifikát pro systém řízení BS OHSAS 18001:2007. Dále na rozdíl od mnoha levných parfémů původem z číny jsou parfémy REFAN vyráběny v EU.

3. Parfém, stejně jako jakýkoli jiný výrobek potřebuje reklamu. Než se nový parfém dostane na trh, předchází mu mohutná reklamní kampaň, která stojí desítky milionů dolarů, což odpovídá 60 %– 70% ceny parfémů. Využití jmen návrhářů, herců, jejichž jméno je uvedeno na obalu tvoří dalších 15 – 20 % ceny parfémů. Další nemalou částku tvoří drahé obaly, speciální tisky a drahé sklo z něhož je luxusní flakón parfému vyroben. Takže se jednoduše dopočítáme opravdové ceny parfému, která činí 10 – 15% z finální ceny uváděné na pultech obchodů.

4. Nerozléváme a neprodáváme balení ve flakonech, ale celé balení 250ml. Tudíž cena parfému mohla jít ještě níže. Srovnáte-li cenu za jakou nakoupíte 250ml tj. 1/4 L parfému u nás, nákup se vám vždy vyplatí. Ideální je, pokud máte kamaráda/ku popř. i více kamarádů či známých, kteří používají stejnou vůni parfému. Udělejte si společnou radost a získejte tak nápuk za bezva cenu, kterou jinde nenajdete.

Nabízíme vám získat známé vůně za zcela přijatelné ceny. To znamená platit bezprostředně za samotnou vůni. Ne za reklamu, zvučná jména, krásný obal a drahé sklo.
Dárky pro muže,

Prodej Pánský parfém REFAN.236 - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Pánský parfém REFAN.236, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Parfémy REFAN.
ISROBOTTrue