PRÉCIEUX

18.listopadu svátek má Romana
 
 
 

Plnicí pero Waldmann Précieux Black Weave

Plnicí pero Waldmann Précieux Black Weave
********** Hodnocení
Doprava zdarma
11 819 Kčs DPH
Kód: W3108
Vše od Waldmann (DE)
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související
Vysoce kvalitní psací nástroj z mincovního stříbra 925, které obsahuje 92,5% čistého stříbra. Tělo s černou lakovou povrchovou úpravou, šroubovací stříbrné víčko se složitým gravírovaným vzorem. Zkombinováno s doplňky z mosazi pokovenými rhodiem. Hrot z nerez oceli se špičkou pokovenou iridiem, díky němu je psaní měkčí. Pružinový klip z nerez oceli pokovený rhodiem s logem Waldmann. Standardně je dodáváno s 1 kusem modré bombičky, konvertor je možné dokoupit. Dodáváno v luxusní dárkové krabičce Waldmann.

Všechny položky Waldmann jsou ručně vyráběny z ušlechtilých materiálů pouze a přímo v Německu. Historie firmy začíná roku 1918 otevřením manufaktury na výrobu vysoce kvalitních zlatých a stříbrných mechanických tužek. Společnost je stejně jako na počátku svého vzniku situovaná v Birkenfeldu poblíž Pforzheimu, v tradiční metropoli německých klenotníků Schwarzwaldu.
Dárky pro muže,

Prodej Plnicí pero Waldmann Précieux Black Weave - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Plnicí pero Waldmann Précieux Black Weave, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
ISROBOTTrue