PC STOLY

25.března svátek má Marián
 
 
 

Polštář k notebooku EASY PC802

Polštář k notebooku EASY PC802
********** Hodnocení
Polštář k notebooku EASY PC802
2 511 Kčs DPH
Kód: MODPC802
Vše od Modom
Sklad: 1 - 2 týdny
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
MOMENTÁLNĚ NELZE NAKUPOVAT
 
 
BARVA černá
DODACÍ LHŮTA 1 - 2
HMOTNOST 3,2
Popis
Související

Polštář EASY je vhodný zejména při práci s notebookem. Tento polštář (v poloze na břiše) podpírá vaši hlavu, narovnává páteř, ruce přitom zůstávají uvolněné. Díky uretanové pěny máte pocit pohody - pěna se dokáže přizpůsobit vašemu tělu. S polštářem Easy můžete pohodlně číst, aniž byste zatěžovali oblast mezilopatkových svalů, svaly kývače hlavy a celé paže.

Výška tohoto polštáře je nastavitelná, polštář můžete umístit i na postel jako opěrku zad či v křesle například při sledování televize, atd. Pohodu při lehu na polštáři ocení zvláště ti, kteří se potýkají s problémy s páteří a bolestmi zad. Pro nízkou hmotnost 3,2 kg můžete polštář snadno převážet a výrobek budete plně využívat kdekoli.

Pozor: Polštář je určen pro leh na břiše, případně pro opěru zad. Nepoužívejte výrobek k účelům, ke kterým není určen (např. sed na polštáři). Polštář nesmí přijít do kontaktu s ostrými předměty či agresivními prostředky.

Nábytok Naj, Nábytek Marty, Dárky pro muže,

Prodej Polštář k notebooku EASY PC802 - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Polštář k notebooku EASY PC802, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Nábytek.
ISROBOTTrue