zápisníky sensebook 


22.ledna svátek má Zdenik
 
 
 

zápisníky SenseBook


Hledat v kategorii zápisníky sensebook podle:   PARAMETRŮ  | VÝROBCE

Zápisník SenseBook A6 Red Rubber, čistý

Zápisník SenseBook A6 Red Rubber,  čistý
 
Copic (JP) 
Sklad  Pamatováček
Zápisník čistý A6 v béžové kožené vazbě s červenými detaily. Zavírání na gumičku. Textilní záložka. Na vnitřní straně desek kapsicka na lístečky. Gramáž papíru 80 g/ m2. Obsah a číslované stránky. 135 stran. 16 stran má perforaci pro snadné odtržení.

 
297 Kč

Zápisník SenseBook A5 Red Rubber, čistý

Zápisník SenseBook A5 Red Rubber,  čistý
 
Copic (JP) 
Sklad  Pamatováček
Zápisník čistý A5 v béžové kožené vazbě s červenými detaily. Zavírání na gumičku. Textilní záložka. Na vnitřní straně desek kapsicka na lístečky. Gramáž papíru 80 g/ m2. Obsah a číslované stránky. 135 stran. 16 stran má perforaci pro snadné odtržení.

 
460 Kč

Zápisník SenseBook A4 Red Rubber, čistý

Zápisník SenseBook A4 Red Rubber,  čistý
 
Copic (JP) 
Sklad  Pamatováček
Zápisník čistý A4 v béžové kožené vazbě s červenými detaily. Zavírání na gumičku. Textilní záložka. Na vnitřní straně desek kapsicka na lístečky. Gramáž papíru 80 g/ m2. Obsah a číslované stránky. 135 stran. 16 stran má perforaci pro snadné odtržení.

 
814 Kč
Reklama
Boty Steel UK 3 dírkové

Zápisník SenseBook A5 Flap, čistý

Zápisník SenseBook A5 Flap,  čistý
 
Copic (JP) 
Sklad  Pamatováček
Zápisník čistý A5 v béžové kožené vazbě s červenými detaily. Zápisník je vyjímatelný. Překlápěcí klopa, zavírání na šňůrku. Textilní záložka. Na vnitřní straně desek kapsicka na lístečky. Gramáž papíru 80 g/ m2. Obsah a číslované stránky. 135 stran.

 
351 Kč

Zápisník SenseBook A4 Flap, čistý

Zápisník SenseBook A4 Flap,  čistý
 
Copic (JP) 
Sklad  Pamatováček
Zápisník čistý A4 v béžové kožené vazbě s červenými detaily. Zápisník je vyjímatelný. Překlápěcí klopa, zavírání na šňůrku. Textilní záložka. Na vnitřní straně desek kapsicka na lístečky. Gramáž papíru 80 g/ m2. Obsah a číslované stránky. 135 stran.

 
625 Kč

Dárky pro muže,

Prodej zápisníky SenseBook

Nyní prohlížíte obchod Psací potřeby a jeho kategorii zápisníky SenseBook, kde nabízíme levný nákup, pravidelné akce, slevy a ve vybraných obchodech prodej na splátky.
ISROBOTTrue