SEDACÍ SOUPRAVY

20.února svátek má Lenka
 
 
 

Sedací souprava DALLAS kůže

Sedací souprava DALLAS kůže
********** Hodnocení
0 Kčs DPH
Kód: PYK-DALLAS
Vše od vyrobeno v EU
Sklad: 4 - 5 týdny
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
MOMENTÁLNĚ NELZE NAKUPOVAT
 
 
DODACÍ LHŮTA 4 - 5
DODÁVÁNO vcelku
MATERIÁL pravá kůže
ROZMĚR DVOJKŘESLA 98 x 155 x 100 cm
ROZMĚR KŘESLA 98 x 112 x 100 cm
ROZMĚR TROJKŘESLA 98 x 212 x 100 cm
Popis
Související

Kožená sedací souprava Dallas určitě vnese do vašeho pokoje luxus, styl a originalitu. Sedací souprava se skládá z křesla a 3-místné pohovky, kterou si můžete vybrat jako rozkládací, nebo nerozkládací. K této sedací soupravě si můžete ještě vybrat i 2-místní pohovku, a to zakliknutím v konfigurátoru (foto ilustrační).

Sedací souprava je potažena pravou italskou kůži, která je měkká a příjemná na dotek. Vybrat si můžete z několika barev.  Konstrukce sedací soupravy je zhotovena z dubového masivu. Kvalitní sezení vám nabízejí pružiny Bonell v kombinaci s vlnitými pružinami.  Barevné provedení u kůže s číslem 42 a 43 jsou barvy tónované - tzn. že barva přechází do různých odstínů. Vzorek proto nemusí přesně odpovídat skutečnosti (na kůži se tedy nevztahuje reklamace).

Tuto koženou sedací soupravu nabízíme také v potahové látce nanoflock. K soupravě lze po dohodě rovněž přikoupit taburety a také rohový spojovací díl.

Taburet o rozměru 40 x 40 cm lze dokoupit za 2.800,-kč.


Nabízíme výnos této sedací soupravy za poplatek 2500 Kč. Budete-li mít o výnos zájem, připište to prosím do poznámky v objednávacím formuláři.Jak se o kožené sedačky starat?

Kůže se užíváním roztahuje a zvláčňuje. Na povrchu jemné a vysoce kvalitní kůže se během používání vytvářejí záhyby a vrásky. Kůží čalouněný nábytek je nutné používat střídavě po celé ploše sedáků, aby se předešlo rozdílům ve vzhledu celé sedací soupravy. Kůže používáním a konzervováním dostává lesk. Viditelné stopy používání jako např. záhyby a intenzivnější lesk na místech více používaných dodávají sedací soupravě podle znalců jedinečný půvab a oživení. Vzhled kůže se liší v různých místech jednoho kusu. Proto po důkladné prohlídce sedací soupravy najdeme místa více a méně hladší. To je znakem přírodního a neopakovatelného materiálu – kůže.


Zásady pro používání a údržbu kožených sedacích souprav

 • Kvalitní nábytek představuje hodnotu investovanou na dlouhou dobu. Zasluhuje proto, aby mu byla věnována důkladná péče, aby Vám mohl sloužit k příjemnému bydlení.
  • Chraňte kůži před přímým slunečním zářením, aby neztratila svůj původní barevný odstín.
  • Sedací soupravu je nutné umístit v prostoru s optimálními klimatickými podmínkami. Střední vlhkost vzduchu 40 – 70% a teplota vzduchu 15 – 30 C°. Nikdy ne k tepelným zdrojům! Vzdálenost mezi sedací soupravou a tepelným zdrojem je minimálně 30 cm.
  • Nikdy nesušte kůži fénem na vlasy
  • Nikdy na kůži nepoužívejte krém na boty
  • Pozor! Červené víno, černá káva, alkohol, organická a anorganická rozpouštědla a žíraviny zanechávají na kůži barevné skvrny.
  • Udržujte kůži bez prachových částic. Sedací soupravu zlehka utřete bavlněným hadříkem navlhčeným destilovanou vodou.
  • Běžné čistící prostředky a chemikálie mohou způsobit škodu.
  • Kůži ošetřujte impregnací. Zachováte tím měkkost a atraktivní vzhled sedací soupravy. Impregnace obsahuje nezbytné výživné mastící a zvlhčující komponenty.


Odstraňování skvrn

 • V případě ulpění tekutiny na kůži ji vysajte houbou. Mastné skvrny, jako krém, krém na boty, rtěnka nebo jídlo, by měly být opatrně odstraněny papírovým ručníkem bez drhnutí.
  • Naneste čistící přípravek na houbu.
  • Vytvořte pěnu, naneste ji na skvrnu a nechte chvíli působit. Odstraňte skvrnu krouživými pohyby, ale nevyvíjejte tlak.
  • Osušte kůži čistým papírovým ručníkem
  • Nechte povrch řádně uschnout (cca 45 minut)
  • Naneste pečující přípravek na měkký hadřík a aplikujte ho rovnoměrně na celý povrch soupravy. Po cca 3 hodinách je pečující přípravek zcela vsáknut a kůže je měkká a snadnější v ošetřování.

 

Nábytek Marty, Nábytok Naj, Dárky pro muže,

Prodej Sedací souprava DALLAS kůže - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Sedací souprava DALLAS kůže, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Nábytek.
ISROBOTTrue