LINKOVANÉ

24.října svátek má Nina
 
 
 

Zápisník Paperblanks Midi Rococo Revival Crystal Chandelier, linkovaný

Zápisník Paperblanks Midi Rococo Revival Crystal Chandelier, linkovaný
********** Hodnocení
479 Kčs DPH
Kód: PB31833
Vše od Paperblanks (CA)
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související
Zápisník linkovaný MIDI
Zápisník ruční výroby s tvrdou vazbou a gumičkou proti samovolnému otevírání a poškození. Desky se stříbřitým květinovým vzorem na modrém podkladu. Design je inspirován zdobným stylem rokoko, typickým pro 18. století. Sebelepší fotografie nemůže zachytit metalické odlesky a linky, které násobí krásu zápisníku.
Zápisník je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
O Paperblanks:
Zápisníky Paperblanks se vyznačují neotřelým designem, vysokou kvalitou, pevnou vazbou a elegancí. Tato malá umělecká díla jsou vyráběna papírenskými mistry již 20 let, některé kolekce dokonce ručně. Paperblanks pečuje nejen o jejich pracovní podmínky, ale stará se také o životní a sociální prostředí výroby. Používá měřič uhlíkových emisí a dle jejich množství dobrovolně platí „uhlíkovou daň“. Z těchto peněz podporuje různé neziskové organizace, např. Lékaři bez hranic, Dětský fond Nelsona Mandely či Nadace pro kanadské stromy.
  • Velikost: 130 x 180 mm
  • Počet stran: 144
  • Dárky pro muže,

    Prodej Zápisník Paperblanks Midi Rococo Revival Crystal Chandelier, linkovaný - nyní v akci a levně

    Nechcete-li koupit Zápisník Paperblanks Midi Rococo Revival Crystal Chandelier, linkovaný, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
    ISROBOTTrue