LINKOVANÉ

13.prosince svátek má Lucie
 
 
 

Zápisník Paperblanks Ultra Embellished Manuscripts Conan Doyle, linkovaný

Zápisník Paperblanks Ultra Embellished Manuscripts Conan Doyle, linkovaný
********** Hodnocení
620 Kčs DPH
Kód: PB32441
Vše od Paperblanks (CA)
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Související
Zápisník linkovaný ULTRA
Zápisník ruční výroby s tvrdou vazbou a bočním překlápěcím klipem s magnetem proti samovolnému otevírání a poškození. Desky zelenošedé barvy zdobeny reprodukcí části rukopisu Sherlocka Holmese od Arthura Conana Doyla, na překlápěcím klipu se skví jeho autogram. Sebelepší fotografie nemůže zachytit metalické odlesky a linky, které násobí krásu zápisníku.

Kolekce Embellished Manuscripts zobrazuje díla nejvýznamnějších spisovatelů, myslitelů a umělců všech dob. Reprodukce originálních rukopisů, dopisů, kreseb a notových zápisů umožňují nahlédnout do procesu tvorby takových velikánů, jakými byli William Shakespeare, Sigmund Freud nebo Vincent van Gogh.
Zápisník je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
O Paperblanks:
Zápisníky Paperblanks se vyznačují neotřelým designem, vysokou kvalitou, pevnou vazbou a elegancí. Tato malá umělecká díla jsou vyráběna papírenskými mistry již 20 let, některé kolekce dokonce ručně. Paperblanks pečuje nejen o jejich pracovní podmínky, ale stará se také o životní a sociální prostředí výroby. Používá měřič uhlíkových emisí a dle jejich množství dobrovolně platí „uhlíkovou daň“. Z těchto peněz podporuje různé neziskové organizace, např. Lékaři bez hranic, Dětský fond Nelsona Mandely či Nadace pro kanadské stromy.
  • Velikost: 180 x 230 mm
  • Počet stran: 144
  • Dárky pro muže,

    Prodej Zápisník Paperblanks Ultra Embellished Manuscripts Conan Doyle, linkovaný - nyní v akci a levně

    Nechcete-li koupit Zápisník Paperblanks Ultra Embellished Manuscripts Conan Doyle, linkovaný, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Psací potřeby.
    ISROBOTTrue