plastový nábytek 


16.července svátek má Luboš
 
 
 

Plastový nábytek

Hledat v kategorii plastový nábytek podle:   PARAMETRŮ  | VÝROBCE

Jídelní židle Loris

Jídelní židle Loris
 
S.NAL 
Sklad  Pamatováček
Plastová jídelní židle Loris je velice lehká, pevná a snadno omyvatelná. S plastovou židlí můžete doladit moderní interiér. Židle je vhodná do jakéhokoliv prostředí. Židle je vyrobená z polykarbonátu v transparentní barvě.

 
1 964 Kč

Jídelní židle Lenox

Jídelní židle Lenox
 
S.NAL 
Sklad  Pamatováček
Jídelní židle Lenox je velmi moderní a elegantní. Je vyrobená z kvalitních materiálů - sedací část je vyrobená z jednoho kusu plastu bílé nebo šedé  barvy, podsedák je z eko kůže stejné barvy a nohy jsou z dřeva v barvě buk, zdobené černými kovovými p

 
1 434 Kč

Jídelní židle Elmo

Jídelní židle Elmo
 
S.NAL 
Sklad  Pamatováček
Jídelní židle Elmo je velice lehká, pevná a snadno omyvatelná. Židle je stohovatelná, tak v případě nepotřebnosti ji snadno seskládáte na sebe. S plastovou židlí můžete doladit moderní interiér. Židle je vhodná do jakéhokoliv prostředí. Židle je vyrobená

 
1 964 Kč
Reklama
Boty Steadys Růže

Jídelní židle Axo

Jídelní židle Axo
 
S.NAL 
Sklad  Pamatováček
Jídelní židle Axo je velmi jednoduchá a praktická. Vhodná do všech typů jídelen či kuchyní. Je vyrobená z plastu bílé nebo černé  barvy. Doplňky k tomuto stolu naleznete v naši nabídce.

 
1 051 Kč

Nábytek Marty, Nábytok Naj, Dárky pro muže,

Prodej Plastový nábytek

Nyní prohlížíte obchod Nábytek a jeho kategorii Plastový nábytek, kde nabízíme levný nákup, pravidelné akce, slevy a ve vybraných obchodech prodej na splátky.
ISROBOTTrue