Levný internetové obchody


18.července svátek má Drahomíra, Drahomír
 
 
 
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - vyplněte pečlivě všechny políčka
- zvolte typ dotazu / zprávy
- pokud víte, zvolte
Číslo objednávky - vyplňete jen v případě dotazu na svou objednávku
VS: - 6ti místné číslo uvedené v pravém rohu objednávky
Zadejte do políčka číslo Přepište kontrolní číslo z obrázku
Formulář slouží pro komunikaci s našimi pracovníky a dodavateli. Zadáváte-li více dotazů nebo reagujete na odpověď z předešlé komunikace používejte vždy stejný e-mail. Vaše dotazy se snažíme zpracovat v co nejkratším čase, ale i přesto Vás prosíme o trpělivost při čekání na odpověď. Dotazy na dostupnosti výrobku jsou zodpovídány v průběhu dne mezi 8:00 až 17:00 hod., ostatní a technické dotazy jsou zodpovídány do 1-3 dnů od složitosti dotazu. Nyní zvolte oddělení (pokud již nebylo automaticky zvoleno, u přímého dotazů na stav objednávky tato volba není), dále vyplněte své kontaktní údaje(nutné uvést celé jméno), Váš e-mail popř. telefon a Váš dotaz.

Chcete-li se zeptat na svou objednávku, popř. ji stornovat vepište číslo Vaší objednávky do předposledního pole. Pokud jste klikli na odkaz v e-mailu popř. na svém účtu, číslo objednávky se doplní automaticky a je vidět v nadpisu formuláře.

V posledním kroku je nutné přepsat číselný bezpečnostní kód v modrém obrázku do políčka po jeho levé straně a poté klikněte na tlačíko "odeslat dotaz".