RC AUTA SPALOVACÍ OFF ROAD

23.června svátek má Zdeňka
 
 
 
Kovové modely aut
Reklama - Tipy - Akce
Boty Steel

Reklama

MIWI 4WD 1:16 RTR

MIWI 4WD 1:16 RTR
********** Hodnocení
5 738 Kčs DPH
Kód: PK-MIWI
Vše od Piktor
Sklad: Na dotaz - 2-7 prac.dní
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Parametry

Nejnovější model mini buggy Miwi 4WD s pohonem spalovacím motorem ACE o objemu 0,5ccm v měřítku 1:16 je dodáván kompletně sestaven s nainstalovanými servy a nainstalovanou 2-kanálovou RC soupravou s volantovým vysílačem. Miwi je určen pro všechny příznivce extrémních výkonů a všech jezdců očekávajících rychlost, výkon a radost z jízdy. Standarní výbava Miwi bude pro vás opravdovým překvapením.

Sestavený 4WD model buggy Miwi nové generace v měřítku 1:16 je věrnou replikou závodní buggy 1:8. Konstrukce auta je shodná s větším vzorem, pouze jsou veškeré součásti zmenšeny na polovinu. Pohon zajišťuje vysokootáčkový motor ACE (Made in Japan) závodního typu ABC s obsahem 0,5ccm vybavený tahovým startérem a laděným výfukem. Mezi další vlastnosti modelu patří: hliníkové šasi se zapuštěnými otvory, nezávislé zavěšení všech kol, hydraulické tlumiče s olejovou náplní, stálý náhon všech kol 4WD, 3 diferenciály (přední, zadní, středový) s planetovými koly naplněné silikonovým olejem, 3-čelisťová odstředivá spojka, kompletní výbava jakostními kuličkovými ložisky, stavitelná geometrie náprav, vylehčené disky kol, pneumatiky offroad-buggy, vodotěsný kryt přijímače RC výbavy a baterií, nádrž 40ccm, , nabarvená a dekorovaná lexanová karosérie (dodávané 3 barvy), startovací sada.








Model lze také zakoupit bez RC soupravy.

Manual najdete - ZDE -


Video najdete - ZDE -


Doporučená výbava pro provoz modelu:
- palivo Jets Pro8 s 25% - 30% Nitra
- after run olej Jets
- olej do vzduchového filtru Jets
- lepidlo na šrouby Jets Medium / Leger
- tužkové baterie do modelu a vysílače (4ks + 8ks)



Technické údaje:
Délka: 259mm
Šířka: 179mm
Rozvor: 170mm
Hmotnost: 800g bez baterii
Nádrž: 40ccm
Motor: ACE 0,5cm s tahovým startérem (27.000 otáček / min)
Serva: Hogh-Torgue mini























Dárky pro muže,

Prodej MIWI 4WD 1:16 RTR - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit MIWI 4WD 1:16 RTR, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Kovové modely aut.
ISROBOTTrue