RC AUTA ELEKTRO OFF ROAD

17.července svátek má Martina
 
 
 
Kovové modely aut
Reklama - Tipy - Akce
Boty Steel

Reklama

RAVEN ST 1:10 RTR

RAVEN ST 1:10 RTR
********** Hodnocení
5 738 Kčs DPH
Kód: SWK1500
Vše od Sport Werks
Sklad: Na dotaz - 2-7 prac.dní
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
 ks   
 
 
Popis
Parametry

Tento produkt můžete zakoupit i na splátky.
Měsíční splátka již od 230 Kč při akontaci 0%!Obsah baleníSestavený model auta, nainstalovaná elektronika, obousměrný regulátor, pohonný 6-článek, volantová RC souprava, návod k obsluze.

PopisNejnovější model stadium trucku Sportwerks Raven ST s elektrickým pohonem v měřítku 1:10 je dodáván ve verzi RTR - kompletně sestaven a připraven k jízdě. Raven je určen pro všechny příznivce extrémních výkonů a všech jezdců očekávajících rychlost, výkon při dlouhých jízdách. Standarní výbava Ravena bude pro vás opravdovým překvapením! Pohon RC auta zajišťuje rozebíratelný závodní elektromotor Sportwerks 19T řízený výkonově předimenzovaným obousměrným elektronickým regulátorem Dynamite Tazer 15T. Vynikající přilnavost k trati podporuje nezávislé zavěšení obou náprav odpružený vinutými pružinami s kovovými hydraulickými tlumiči s jemným závitem pro rychlé nastavení. Výkon motoru přenáší na povrch trati závodní pneumatiky nalepené na lehkých discích. Geometrie náprav je stavitelná a umožňuje naladit podvozek pro každou trať. Motor převádí výkon přes převodovku se třemi ozubenými koly a stavitelnou prokluzovou spojku. Veškeré rotační části pohonu a uložení kol jsou uloženy kompletně v jakostních kuličkových ložiscích. Kvalitní komozitové materiály šasi zajišťují dlouhou životnost auta. Raven je osazen kvalitní lexanovou karosérií v atraktivním červeném zbarvení. Karosérie je vystřižená a dekorovaná. Řízení zajišťuje kvalitní RC souprava Sportwerks s volantovým vysílačem s trimy a dvojími výchylkami. Součástí balení je pohonný 6-článek 1700mAh. K provozu modelu je nutný pouze nabíječ pohonného akumulátoru a baterie vysílače.

Technické údaje
 • Délka: 406 mm

 • Šířka: 324 / 318 mm

 • Hmotnost: cca 2.000 g

 • Motor: Sportwerks 19 Modified

 • Pneu: 2.2"

   
  Manuály

 • Manuál

 • Dárky pro muže,

  Prodej RAVEN ST 1:10 RTR - nyní v akci a levně

  Nechcete-li koupit RAVEN ST 1:10 RTR, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Kovové modely aut.
  ISROBOTTrue