Levný internetové obchody


17.června svátek má Adolf, Adina
 
 
 
Aktuality
Prechod na nový server
30/06/2014 10:27:49 - Více než po 7-mi letech provozu našich aplikací, které byly provozovány na vlastních serverech jsme 14.6.2014 prevedli všechny naše aplikace do cloudu. Ne vše se podarilo úplne bez problému, ale v prubehu týdne se podarily odstranit všechny nahlášené problémy. Veríme, že tento krok byl správný a hlavne také již nezbytný. Dekujeme vám, že jste nám hlásili vzniklé problémy a pomohli nám tak vše co nejrychleji zvládnout. Nyní již mužeme opet dát veškerý cas do vylepšování aplikací a obchodu.

Docasné pozastavení Bílého zboží
02/11/2011 - z duvodu necekaného a neohlášeného ukoncení cinnosti našeho dodavatele v oddelení bílé zboží, audio video jsme museli toto oddelení docasne pozastavit. Upozornujeme všechny nakupující, kterí meli v tomto oddelení provedený nákup at již nikde neposílají své peníze. Dodavatel nekomunikuje. Meli jste-li provedenou objednávku v mesíci ríjnu ci listopadu a nebyla-li vám doposud objednávka vyrízena, již neocekávejte, že tato objednávka bude vyrízena.

Zprehlednení výpisu objednávek
22/09/2011 - jsme zprehlednili zobrazení vašich objednávek. Nyní jsou u objednávky rovnež zobrazovány zprávy, které vám byly zaslány na váš e-mail. Nyní se již tedy nemuže stát, že by jste zprávu od nás nedostali. Stací se vždy po objednávce dívat na svuj úcet.

Nové oddelení
11/09/2011 - cvicíte? posilujete ci jakkoliv sportujete? Tak práve pro vás jsme otevreli nové oddelení se sportovními a fitness doplnky za SUPER CENY.

Prehlednejší nákup
20/04/2009 - Na základe Vašich podnetu jsme z prehlednili jednotlivé kroky objednávky tak, aby vše bylo co nejjednodušší a nejsrozumitelnejší. Jsme rádi, že nám pomáháte tvorit náš obchodní dum. Již brzy se dockáme i nemalých grafických zmen.

Pohodlnejší prihlašování
11/02/2009 - nyní si již nemusíte pamatovat zbytecne Vaše prihlašovací jméno a heslo, nyní se mužete také prihlásit pomocí svého e-mailu a hesla a tímVám tak odpadne nutnost si pamatovat také prihlašovací jméno. protože svou e-mailovou adresu si pamatuje každý a tak Vám stací si pamatovat pouze heslo.

Sportovního oblecení pohodlneji
01/02/2009 - nyní si v oddelení sportovního a fitness oblecení mužete pohodlne zvolit velikost, materiál a také barevné provedení daného oblecení prímo pred koupi výrobku a ihned uvidíte presnou cástku za príplatky za velikost popr. materiál. Hubnete s námi do plavek v kvalitním fitness oblecení znacky Aipex.

Nové oddelení Osobní a kuchynské váhy
30/11/2008 - Opet neco nového a zajímavého, tentokráte asi pro to naše nežnejší pohlaví. Vyberte si z naší nabídky osobních vah, nabízíme nejnovejší technologie za príznivé ceny. Podívejte se na naši nabídku.

Nové oddelení - Sportovní a fitness oblecení
12/11/2008 - jste príznivcem zdravého pohybu? Rádi sportujete a chodíte do fitness center nebo provozujete jakoukoliv fitness aktivitu? Tak práve pro Vás jsme nyní otevreli nové oddelení zamerené na fitness a sportovní odevy. V tomto oddelení naleznete rovnež nabídku oblecení pro cyklistiku a volný cas. Výrobky jsou od renomovaného ceského výrobce tzn. jedná se o velmi kvalitní výrobky s barevnou stálostí a kvalitou zpracování, podívejte se sami na naši nabídku - Sportovní a fitness oblecení- ZDE.

Další krok ke spokojenosti zákazníku
30/10/2008 - prekrocili jsme prumernou hranici 13.000 unikátních návštevníku za jediný den, z ceho plyne, že za jeden mesíc nás prumerne navštíví 156.000 uživatelu. Jsme velice rádi, že využíváte našich služeb a proto jsme byli nuceni opet optimalizovat naše stránky tak, aby i pri takové návštevnosti byla návšteva našich stránek pro Vás pohodlná a stránky se nacítaly rychle. Po provedení potrebných zmen máme opet dostatecné kapacity pro zátež ve vánocním období a mužeme Vám tak poskytnout kvalitní služby.

Opet príjemná zmena pro vyznavace cyklistiky a outdooru
23/10/2008 - dobrá zpráva pro cyklisty, i když už máme jak se ríká po sezóne, pripravili jsme si pro Vás nové a kalitnejší oddelení pro Cyklistiku a Outdoor. Príznivci tohoto sportu u nás najdou vše od náhradních dílu po celá kola. Prátelé outdooru pak zase vše od batohu, obuvi po oblecení a konce lyžemi ci snowboardy. Tešíme se na Vaši návštevu.

Detský pokojícek podle predstav Vašich detí
20/10/2008 - myslete na své ratolesti a doprejte svým detem také pohodlí a zábavu v jejich pokojícku, kde tráví svuj volný cas. Pripravili jsme Vám bohaté oddelení s názvem Detský pokojícek, kde najdete vše potrebné.

Ukoncení oddelení Fantasy a scifi literatury
15/10/2008 - je nám líto, že opet musíme rušit již zabehlé a kvalitní oddelení Fantasy a scifi literatury, ale život není vždy lehký a veríme, že opet nabídneme další kvalitní oddelení.

A nyní neco pro motoristy a kutily
25/09/2008 - již po dlouhé príprave Vám konecne mužeme nabídnout nová kvalitní oddelení pro motoristy a kutily ci zahrádkáre. Pricházíme s širokou nabídkou výrobku pro automobily, které naleznete v oddelení Autodoplnky a kosmetika, strešní nosice a autoboxy a rovnež také neco pro bezpecnost Vašich detí v oddelení Autosedacky. Pro kutily a zahradkáre jsme pripravili speciální oddelení s náradím Fiskars, kde si jiste vybere nejeden kutil.

Zrušení oddelení Motorové oleje
20/09/2008 - Bohužel, ne vždy máme dobré zprávy, ale vzhledem k situaci, že náš dodavatel ukoncil svou cinnst jsme byli nuceni toto oddelení docasne do odvolání pozastavit.

Nové oddelení Nábytku
10/09/2008 - nyní jsme po Vás po krátké odmlce nove zprovoznili oddelení Nábytku a to ješte kvalitnejší a obsáhlejší než kdykoliv predtím. V naší ucelené nabídce si jiste vybere každý. Rovnež v tomto oddelení mužete pohodlne nakupovat nábytek do svého bytu ci kanceláre a co ješte více, nyní také na slátky. Stací si pohodlne ve zpusoby platby zvolit na splátky a to je vše.

A je tu konec prázdnin
01/09/2008 - po letním dovádení, jsme si rekli, že již po skoro tríletém provozu našeho obchodního domu nám na serveru chybí novinky, kde bychom Vás mohli informovat o dení na našem serveru. A tak se stalo, vznikla tedy tato stránka, ponekud strohá, ale co víc cekat od této stránky. Takže od ted zde naleznete vše co se odehrává na MsBox.cz. Tím Vám neuniknou žádné novinky jako napríklad pridání nových ci rozšírení stávajících oddelení, nové služby a funkce apod.