Levný internetové obchody


5.prosince svátek má Jitka, Liana
 
 
 
Aktuality
Přechod na nový server
30.6.2014 10:27:49 - Více než po 7-mi letech provozu našich aplikací, které byly provozovány na vlastních serverech jsme 14.6.2014 převedli všechny naše aplikace do cloudu. Ne vše se podařilo úplně bez problémů, ale v průběhu týdne se podařily odstranit všechny nahlášené problémy. Věříme, že tento krok byl správný a hlavně také již nezbytný. Děkujeme vám, že jste nám hlásili vzniklé problémy a pomohli nám tak vše co nejrychleji zvládnout. Nyní již můžeme opět dát veškerý čas do vylepšování aplikací a obchodů.

Dočasné pozastavení Bílého zboží
2.11.2011 - z důvodu nečekaného a neohlášeného ukončení činnosti našeho dodavatele v oddělení bílé zboží, audio video jsme museli toto oddělení dočasně pozastavit. Upozorňujeme všechny nakupující, kteří měli v tomto oddělení provedený nákup ať již nikde neposílají své peníze. Dodavatel nekomunikuje. Měli jste-li provedenou objednávku v měsíci říjnu či listopadu a nebyla-li vám doposud objednávka vyřízena, již neočekávejte, že tato objednávka bude vyřízena.

Zpřehlednění výpisu objednávek
22.9.2011 - jsme zpřehlednili zobrazení vašich objednávek. Nyní jsou u objednávky rovněž zobrazovány zprávy, které vám byly zaslány na váš e-mail. Nyní se již tedy nemůže stát, že by jste zprávu od nás nedostali. Stačí se vždy po objednávce dívat na svůj účet.

Nové oddělení
11.9.2011 - cvičíte? posilujete či jakkoliv sportujete? Tak právě pro vás jsme otevřeli nové oddělení se sportovními a fitness doplňky za SUPER CENY.

Přehlednější nákup
20.4.2009 - Na základě Vašich podnětů jsme z přehlednili jednotlivé kroky objednávky tak, aby vše bylo co nejjednodušší a nejsrozumitelnější. Jsme rádi, že nám pomáháte tvořit náš obchodní dům. Již brzy se dočkáme i nemalých grafických změn.

Pohodlnější přihlašování
11.2.2009 - nyní si již nemusíte pamatovat zbytečně Vaše přihlašovací jméno a heslo, nyní se můžete také přihlásit pomocí svého e-mailu a hesla a tímVám tak odpadne nutnost si pamatovat také přihlašovací jméno. protože svou e-mailovou adresu si pamatuje každý a tak Vám stačí si pamatovat pouze heslo.

Sportovního oblečení pohodlněji
1.2.2009 - nyní si v oddělení sportovního a fitness oblečení můžete pohodlně zvolit velikost, materiál a také barevné provedení daného oblečení přímo před koupi výrobku a ihned uvidíte přesnou částku za příplatky za velikost popř. materiál. Hubněte s námi do plavek v kvalitním fitness oblečení značky Aipex.

Nové oddělení Osobní a kuchyňské váhy
30.11.2008 - Opět něco nového a zajímavého, tentokráte asi pro to naše něžnější pohlaví. Vyberte si z naší nabídky osobních vah, nabízíme nejnovější technologie za příznivé ceny. Podívejte se na naši nabídku.

Nové oddělení - Sportovní a fitness oblečení
12.11.2008 - jste příznivcem zdravého pohybu? Rádi sportujete a chodíte do fitness center nebo provozujete jakoukoliv fitness aktivitu? Tak právě pro Vás jsme nyní otevřeli nové oddělení zaměřené na fitness a sportovní oděvy. V tomto oddělení naleznete rovněž nabídku oblečení pro cyklistiku a volný čas. Výrobky jsou od renomovaného českého výrobce tzn. jedná se o velmi kvalitní výrobky s barevnou stálostí a kvalitou zpracování, podívejte se sami na naši nabídku - Sportovní a fitness oblečení- ZDE.

Další krok ke spokojenosti zákazníků
30.10.2008 - překročili jsme průměrnou hranici 13.000 unikátních návštěvníků za jediný den, z čeho plyne, že za jeden měsíc nás průměrně navštíví 156.000 uživatelů. Jsme velice rádi, že využíváte našich služeb a proto jsme byli nuceni opět optimalizovat naše stránky tak, aby i při takové návštěvnosti byla návštěva našich stránek pro Vás pohodlná a stránky se načítaly rychle. Po provedení potřebných změn máme opět dostatečné kapacity pro zátěž ve vánočním období a můžeme Vám tak poskytnout kvalitní služby.

Opět příjemná změna pro vyznavače cyklistiky a outdooru
23.10.2008 - dobrá zpráva pro cyklisty, i když už máme jak se říká po sezóně, připravili jsme si pro Vás nové a kalitnější oddělení pro Cyklistiku a Outdoor. Příznivci tohoto sportu u nás najdou vše od náhradních dílů po celá kola. Přátelé outdooru pak zase vše od batohů, obuvi po oblečení a konče lyžemi či snowboardy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Dětský pokojíček podle představ Vašich dětí
20.10.2008 - myslete na své ratolesti a dopřejte svým dětem také pohodlí a zábavu v jejich pokojíčku, kde tráví svůj volný čas. Připravili jsme Vám bohaté oddělení s názvem Dětský pokojíček, kde najdete vše potřebné.

Ukončení oddělení Fantasy a scifi literatury
15.10.2008 - je nám líto, že opět musíme rušit již zaběhlé a kvalitní oddělení Fantasy a scifi literatury, ale život není vždy lehký a věříme, že opět nabídneme další kvalitní oddělení.

A nyní něco pro motoristy a kutily
25.9.2008 - již po dlouhé přípravě Vám konečně můžeme nabídnout nová kvalitní oddělení pro motoristy a kutily či zahrádkáře. Přicházíme s širokou nabídkou výrobků pro automobily, které naleznete v oddělení Autodoplňky a kosmetika, střešní nosiče a autoboxy a rovněž také něco pro bezpečnost Vašich dětí v oddělení Autosedačky. Pro kutily a zahradkáře jsme připravili speciální oddělení s nářadím Fiskars, kde si jistě vybere nejeden kutil.

Zrušení oddělení Motorové oleje
20.9.2008 - Bohužel, ne vždy máme dobré zprávy, ale vzhledem k situaci, že náš dodavatel ukončil svou činnst jsme byli nuceni toto oddělení dočasně do odvolání pozastavit.

Nové oddělení Nábytku
10.9.2008 - nyní jsme po Vás po krátké odmlce nově zprovoznili oddělení Nábytku a to ještě kvalitnější a obsáhlejší než kdykoliv předtím. V naší ucelené nabídce si jistě vybere každý. Rovněž v tomto oddělení můžete pohodlně nakupovat nábytek do svého bytu či kanceláře a co ještě více, nyní také na slátky. Stačí si pohodlně ve způsoby platby zvolit na splátky a to je vše.

A je tu konec prázdnin
1.9.2008 - po letním dovádění, jsme si řekli, že již po skoro tříletém provozu našeho obchodního domu nám na serveru chybí novinky, kde bychom Vás mohli informovat o dění na našem serveru. A tak se stalo, vznikla tedy tato stránka, poněkud strohá, ale co víc čekat od této stránky. Takže od teď zde naleznete vše co se odehrává na MsBox.cz. Tím Vám neuniknou žádné novinky jako například přidání nových či rozšíření stávajících oddělení, nové služby a funkce apod.