ŠKOLNÍ BATOHY

23.září svátek má Jaromír
 
 
 

Lego batoh Ninjago Lloyd černý/zelený

Lego batoh Ninjago Lloyd černý/zelený
********** Hodnocení
314 Kčs DPH
Kód: 10101-06
Vše od Lego Bags
Sklad: Na dotaz
Zapamatovat   Dopravy a platby
 
Pro věk
Určeno pro

 ks   
 
 
Popis
Související

Kvalitní LEGO batůžek - Ninjago, s pevnou a prodyšnou zádovou konstrukcí, pro maximální pohodlí při nošení. Nastavitelné ramenní popruhy, prostorná hlavní kapsa, menší přední kapsa a síťované kapsy po stranách. LEGO batoh s úžasným 3D motivem. Rozměry: 32 x 26 x 7 cm, objem 8 litrů.

Charakteristika

Tento LEGO batůžek byl navržen s pevnou zádovou konstrukcí z prodyšného materiálu k zajištění vysokého pohodlí při nošení. Má nastavitelné polstrované ramenní popruhy, prostornou hlavní kapsu s efektním 3D motivem oblíbené LEGO Ninjago postavičky a 2 síťované kapsy na drobné předměty či láhev s vodou po stranách. Reflexní prvky jsou umístěny na všech stranách batohu. K zajištění co největší bezpečnosti je na přední straně batohu reflexní poutko na přichycení signálního světla.

Vlastnosti
  • Reflexní prvky po všech stranách batohu
  • Polstrované ramenní popruhy
  • Pevný zadní panel z prodyšného materiálu
  • Boční síťované kapsy na drobné předměty či láhev s vodou
  • Ikonický LEGO Ninjago design s 3D efektem na přední kapse batohu
Lehké moderní materiály

Moderní lehké tkaniny umožní dříve nemyslitelnou lehkost batohů, aktovek a zavazadel. Díky tomu ponesete jen věci, které máte uvnitř a ne další zátěž v podobě velké hmotnosti samotného zavazadla.

Boční kapsy

Praktické boční kapsy z elastické síťoviny jsou ideální pro uložení lahve s vodou, ovoce, či svačiny. Vaše děti tak budou mít občerstvení vždy po ruce.

Polstrované ramenní popruhy

Polstrované ramenní popruhy zajistí maximální komfort a uleví ramenům a zádům i při dlouhém každodenním nošení.

Pevný zadní panel z prodyšného materiálu

Ať už do batohu naložíte těžké učebnice nebo jiné předměty, které mají hrany, nemusíte se bát, že Vás budou tlačit do zad. Pevný zádový panel oddělí věci v batohu od vašich zad. Prodyšný materiál zároveň umožňuje proudění vzduchu, aby se vám záda nepotila.

Reflexní prvky

Vidět a být viděn. Reflexní materiály jsou schopny odrážet dopadající světlo až na vzdálenost 200 metrů. Reflexní části i na velkou vzdálenost vytváří na tmavém pozadí kontrast, který řidič při nasvícení reflektory okamžitě spatří. Nemusíte se bát, že si děti zapomenou reflexní náramky, pokud budou mít batoh, budou vždy dobře vidět.

V závislosti na typu batohu, či zavazadla můžou být reflexní prvky rozmístěny různě.

Hračky-hry.cz, Rájlega.cz - Lego, Dárky pro muže,

Prodej Lego batoh Ninjago Lloyd černý/zelený - nyní v akci a levně

Nechcete-li koupit Lego batoh Ninjago Lloyd černý/zelený, vyberte si z nabídky obchodů a oddělení. Nebo si prohlédněte jiné výrobky v oddělení Hračky.
ISROBOTTrue