Levný internetové obchody


8.června svátek má Pěva, Medard
 
 
 

Partneři - Registrace stránky pro vzájemnou výměnu odkazů

FORMULÁŘ - registrace Vaší stránky PODMÍNKY vzájemného umístění odkazů
Pozice umístění odkazu musí být adekvátní pozici zobrazení našeho odkazu u Vás


Název se ukazuje v případě, že nemáte obrázek o rozměru 88x31px

Příklad: MsBox.cz

URL odkaz na Vaše internetové stránky včetně http://

Příklad: http://www.msbox.cz

URL odkaz na obrázek rozměr 88x31 px,nemáte-li nechte prázdné

Příklad: http://www.msbox.cz/imggalery/msbox-ico.gif

Alternativní text ukazuje se po přejetí myši nad ikonkou

Příklad: MsBox.cz - obchodní dům, inzerce, rejstřík firem

Zpětný odkaz URL stránky, kde budete zobrazovat odkaz na nás

Příklad: http://www.vase-domena.cz/partneri/

Kontaktní e-mail

Příklad: info@vase-domena.cz

Poznámka administrátorům - chcete-li nám něco vzkázat, napište to zde

Příklad: výměna v patičce v odděleních Sportovní potřeby a sportovní oblečení ... ...


Zpětný odkaz na náš server musí být umístěn na pozici a stránce, kterou uvedete v registračním formuláři. Odkaz bude aktivní až po umístění našeho odkazu na Vašich stránkách. Umístění našeho odkazu na Vašich stránkách je pravidelně automaticky kontrolováno. V případě zjištění, že odkaz na naše stránky nebude funkční po delší dobu bude Váš odkaz u nás zrušen. Náš odkaz musí být zobrazován přesně jak Vám bude zaslán nebo zobrazen po registraci tzn. včetně alt popisků

Nabízíme umístění zpětného odkazu na těchto pozicích
1) Na stránce partnerů:
zde je jedinou podmínkou pro vzájemné umístění odkazu mít web s alespoň pagerankem 2 popř. srankem 70. Mohou zde být i ikonkové odkazy o velikosti 88x31. Pokud chcete ikonkový odkaz, je třeba do políčka ve formuláři vložit odkaz na Vaší ikonku.

2) V patičce stránek:
Na všech stránkách nebo zvoleném oddělení. Podmínka je mít minimální rank vaši hlavní stránky (pagerank 3 nebo srank 80), vaše stránky musí být tématicky podobné s některým oddělením našeho obchodu. Počet odkazů v patičkách je omezen na 15. Je zde možnost si zvolit zda má být odkaz umístěn pouze na hlavní stránce nebo Váš odkaz může být zobrazován pouze ve vybraných odděleních. Tzn. např. máte-li stránky se sportovní tématikou, pak nám stačí napsat do poznámky, že chcete zobrazovat zpětný odkaz v celé sekci Sportovní potřeby, sportovní oblečení a fitness výživa.

3) V sekci doporučujeme (levý sloupec pod kategoriemi):
Odkazy typu inzerátu na všech stránkách nebo zvoleném oddělení v levém sloupci s možnost krátkého popisného textu pod odkazem (tento text napište do políčka - Alternativní text). Zde je podmínka minimálních ranků vaši hlavní stránky (pagerank 3 nebo srank 80), vaše stránky musí být tématicky podobné s některým oddělením našeho obchodu. Počet odkazů v sekci doporučujeme je omezen na 5. Je zde možnost si zvolit zda má být odkaz umístěn pouze na hlavní stránce nebo Váš odkaz může být zobrazován pouze ve vybraných odděleních. Tzn. např. máte-li stránky se sportovní tématikou, pak nám stačí napsat do poznámky, že chcete zobrazovat zpětný odkaz v celé sekci Sportovní potřeby, sportovní oblečení a fitness výživa.

Ranky našich stránek: Pagerang 4/10   SRank 90/100   Jyxorank 184/220